hepsicilerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***Siteye ÜyE Ol HePsiye Doyy***

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)

4 posters
YazarMesaj
başak

başak

cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) Empty
MesajKonu: cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)   cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 12:43 pm

cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) 1813
cemrenin okuduğu kitap A dan Z ye Seri Katiller AnsikLopedisi.

Buda kitabın kısaca konusu ; (:

Seri cinayet daima insanların merakını cezbetmiştir. İşledikleri korkunç suçlar ve esin kaynağı oldukları kitaplar ve filmlerle seri katiller, sık sık medyada ilgi odağı olmuşlardır. Ancak pek çoğumuzun bildikleri yalnızca bu kitaplara ve filmlere konu olan, çoğunlukla hayal ürünü kahramanlardır. Seri katiller üzerinde önde gelen bir uzman olan Harold Schechter ile David Everitt'in birlikte hazırladıkları bu çalışmayla ilk defa konunun tüm boyutları hakkında bilgi sahibi olabilecek, okuyanın kanını donduran gerçek suç hikâyeleriyle tanışacak, bir insanı seri cinayete, yamyamlığa, hatta vampirliğe kadar götürebilecek sebepleri öğreneceksiniz...

Buda yazarı ; (:

David Everitt, Harold Schechter

Not:Hepsini ben arastırdım kesinlikle alıntı degıLdır !!
sena

sena

MesajKonu: Geri: cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)   cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) EmptySalı Ocak 26, 2010 12:00 pm

ayyyycnm çok saol kitabı aldım yarın okumaya başlıcam yanlız varya çok kalınn Smile
ashleyci şeker

ashleyci şeker

MesajKonu: Geri: cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)   cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 1:59 pm

saOl TATlımda kitabı hiç bir yerde bulamadım nereden alıncağınıda ya sen yadaq baska biri yazamazmıııı
admin elif
Admin
admin elif

MesajKonu: Geri: cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)   cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 7:50 pm

saoll başakkk muccckk hııı bu arada kübra bu kitabı bnde aldımm d&r veya serpil kitap evinden bulabilirsin ve bi çok kitapçıda bulunuyorrr!!
https://hepsisizim.yetkin-forum.com
başak

başak

MesajKonu: Geri: cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)   cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) EmptyPaz Nis. 11, 2010 9:11 pm

evet tatlım elifin belirttiği yerlerde bulabilirsiniz!! ve bişey değil kızlar!!
ashleyci şeker

ashleyci şeker

MesajKonu: Geri: cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)   cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı) EmptySalı Nis. 13, 2010 6:18 pm

bulabileceğim yerleri söylediğiniz için teşekkürler kızlarr bnde aldım kitabı okucammmm hemenn Very Happy cemrenin zevkine güveniyorum Very Happy cemroşş

cemrenin okuduğu kitap (kanıtlı)
1 sayfadaki 1 sayfası