hepsicilerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***Siteye ÜyE Ol HePsiye Doyy***

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cemre Kemer Röpörtaj

2 posters
YazarMesaj
HaNDe

HaNDe

Cemre Kemer Röpörtaj Empty
MesajKonu: Cemre Kemer Röpörtaj   Cemre Kemer Röpörtaj EmptyPaz Mayıs 17, 2009 8:14 pm

Cemre Kemer Röpörtaj

Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi hiç düşünür müydünüz? Yadaçocukluğunuzdaki hayalleriniz nelerdir?
Cemre: Zaten başından beri bunu istiyordum. Tabi klasik bale okuduğum için yani onda dasahne almak iyi ama başından beri bunu istiyordum. Buraya geleceğimizi tahmin ediyormuyduk derseniz; biraz ukalalık olacak ama ben ediyordum yani...En son gittiğiniz film?
Cemre: Angelina Jolie ve Brad Pitt. Ms&Mr Simith.Hayatınızın filmi?
Cemre: Ya ben şimdi pek film aklıma gelmedi düşün düşün… Genel olarak AngelinaJolie izlerim; çoğu filmini seviyorum ben. Hayatımın filmi... ımm... (gülüşmeler) Pek bir şeyaklıma gelmiyor şu anda.Sizi tanımakla başlayalım..
.Cemre: Ben de 20 yaşındayım. Ortaokuldan beri Mimar Sinan Üniversitesi'nde klasik baleeğitimi alıyorum. Şimdi de ikinci sınıftayım.Böyle bir vokal grubu kurma fikri nasıl ortaya çıktı?
Cemre: Annem belki bizim farkımıza varır diye bekleyip durduk. O da sürekli "Daha çokküçüksünüz. Sabredin" diyordu. Bekledik oldu. Şimdi menajerliğimizi o yapıyor zaten.Grubun adı neden Hepsi?
Cemre: Çünkü biz bütünüz.Çıkış parçanız "Olmaz Oğlan"ın nakaratı "Hiç bana bakma olmaz oğlan / Sen kendineısmarlan / Hiç bana bakma olmaz oğlan / Başkasına yuvarlan". Siz de böyle sözlerkullanıyor musunuz muhabbetlerinizde?
Cemre: Aynısı olmasa da bunlara benzer laflar kullanıyoruz. Bu albümde bizimyaşlarımızdaki genç kızların günlük hayatta kullandığı laflar var. Albümdeki sözlerden pekçoğu dinledikçe gençlerin ağzına takılabilecek cinsten.Şu sıralar hangi sanatçıları takip ediyorsunuz?
Cemre: Blue Jennifer Lopez ve Usher. Onların sadece albümlerini değil kliplerini vesahne şovlarını da takip ediyoruz. Bir araya gelip saatlerce konser kaseti izliyoruz. Dansçalışıyoruz. Albüm için hem şan hem de dans dersi aldık. Okuldan çıkar çıkmaz yine prova yapıyoruz
ashleyci şeker

ashleyci şeker

Cemre Kemer Röpörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Cemre Kemer Röpörtaj   Cemre Kemer Röpörtaj EmptyPerş. Haz. 04, 2009 4:36 pm

saol sen var yha sen bravo

Cemre Kemer Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre Kemer tanıyalım
» röpörtaj
» Cemre Kemer AvatarLar
» Cemre Kemer Hakkında Bilgi
» Grup Hepsi - Cemre Kemer Hakkında Herşey